fbpx
Dołącz do nas
Słuchaj na

PNDC#35: Jak zarabiać pasywnie i inwestować w kryzysie? Blockchain, Bitcoin i nadchodzącą rewolucja społeczna.

Słuchaj

Linki do aplikacji wspomnianych w odcinku:

  • https://crypto.com/app/t8f8g9bj9e – Crypto.com – najprostrzy i najtańszy sposób na zakup i wymianę krypto walut. Z tym linkiem dostajemy po 25 USD na zachętę. 
  • https://celsiusnetwork.app.link/1670662679 – Celsius Network, podobna platforma do Crypto.com – wysoko oprocentowane lokaty (bez konieczności blokowania środków), nawet na 13% w skali roku. Z linkiem dostaniesz 20$ USD, jeżeli wpłacisz krypto o wartości 200 USD i utrzymasz się na koncie przez 30 dni.

Miało być o sporcie, a jest o… krypto walutach. No po prostu nie mogłem się powstrzymać, aby nie nagrać tego bonusowego odcinka. Tak się podjałarałem, że wyszła z tego godzina gadania. 

Jestem absolutnym fanem i zwolennikiem technologii blockchain. Mówię to głośno i będę mówił coraz głośniej. Dzisiaj śmiało mogę podpisać się pod tym, że zmieni ona świat bardzo istotnie w nadchodzącej dekadzie.

Oprócz zmian społecznych i technologicznych myślę że obecnie to najlepsze aktywo, jakie można nabyć i najprostszy sposób na całkiem spory pasywny zysk. Dlaczego? Właśnie dlatego, że większość z was się tego boi (głównie przez brak zrozumienia podstaw). A jak wiadomo, zysk jest wtedy, kiedy jest ryzyko. Nie ma ryzyka, nie ma zysku. 

Jak blockchain zmieni świat? Co umożliwi? I jak na tym możesz skorzystać?

Oczywiście, wróżką nie jestem i przyszłości nie znam. Dlatego traktuj moje przewidywania jako… no… przewidywania. Czas pokaże. Ale jestem gotowy posypać głowę popiołem, jeżeli tak się nie stanie. 

Więcej z tej serii

Szukasz ciekawych materiałów o „dobrej zmianie” siebie?

Odcinek 35